Сити разгроми Юнайтед с 3:0 на "Олд Трафорд"

loading...

Феновете на Манчестър Юнайтед станаха свидетели на поредната срамна загуба на своите любимци, които бяха разгромени с 0:3 от Манчестър Сити в градското дерби от първенството на Англия.

Двубоят на "Олд Трафорд" започна кошмарно за символичните домакини - още в първата минута Самир Насри уцели страничната греда, а Един Джеко бе на точното място и отблизо даде преднина на "гражданите". Отново Джеко в 56-ата минута покачи на 2:0, а още един гол добави Яя Туре в допълнителното време на мача. Сити след този успех се изкачи на второ място в таблицата и изостава с три точки от лидера Челси, но има два мача по-малко. Юнайтед остава на неутешителната седма позиция. В други срещи от кръга Арсенал спечели само точка у дома срещу Суонзи - 1:1, а Нюкасъл загуби на свой терен от Евертън с 0:3. /БГНЕС