Черно море продължи добрата си форма с победа над Локо Пловдив

loading...

Отборът на Черно море продължи с доброто си представяне в плейофната фаза на първенството, след като победи Локомотив Пловдив с 2:0 в мач от 30-ия кръг на "А" група.

На стадион "Тича" домакините доминираха през цялото време и напълно заслужено стигнаха до успеха. "Моряците" поведоха в резултата в 17-та минута, когато Берогнси се разписа от близко разстояние, след като Живко Атанасов отклони едно центриране с глава. В 20-та минута Бакари изпусна дузпа, отсъдена за нарушение срещу него, като нападателят стори същото и в двубоя с ЦСКА преди седмица. Малко след почивката Валери Домовчийски уцели греда след изстрел от свободен удар, а в 82-та минута Бакари оформи крайното 2:0, като голът бе подобен на първия. По този начин Черно море няма загуба в четири мача от плейофната фаза и на шесто място с 49 точки, докато Локомотив е на седма позиция с 45. /БГНЕС